EBA 2017 minu hääled lähevad…

Ja ongi kätte jõudnud see aeg, kus tuleb anda Eesti Blogiauhinnad 2017 oma lemmikutele blogijatele hääled.

Ka minu blogi osaleb hääletuses. Aasta uustulnuk on see blogija, kes eelmine aasta alustas blogimist. Napilt ma sain sinna kategooriasse, sest alustasin blogimist 16. detsember 2016. See aasta olen uustulnuka kategoorias, järgmine aasta liigun spordiblogijate hulka (sest tegelikult on minu blogi koht just spordiblogi kategoorias).

18198322_692527817615145_6022062474651686701_n

Kui Sulle meeldib minu blogi ja loed seda suurima hea meelega siis mine ja hääleta minu tillukese blogipesa poolt. Hääletada saad SIIT ja asun ma aasta uustulnuk kategoorias www.maratoniaasta.wordpress.com . Minu blogi hetkel kirjutab tohutult palju maratonist, sest ees just sügisel oma elu esimene maraton.

Lähme nüüd edasi.

Kui aus olla siis ega mulle eriti ei meeldi avalikustada, kes saavad minu poolt hääletatud. Häid blogijaid on meeletult palju (ja olgu tervitatud minu lemmikut tervise- ja trenniblogijad ja spordiblogijad ).

Arvamusblogi – hiljuti avastasin end lugemas Ebapärlikarbi postitusi. Kuna ta lisab tihti uusi postitusi (Facebookis Blogipostituste reklaamimise grupp) siis mõtlesin, et vaatan, mis kirjutab. Ja mis ma täna tegin? Läksin tema blogisse uurima, et kas uus postitus on ilmunud. See tähendab vaid üht, mulle tema blogi ja postitused meeldivad ja siit tuleb üks rasvane hääl just http://ebaparlikarp.ee/ blogile.

Aasta uustulnuk – jube naiivne oleks jätta selle kategooria vahele, sest minu blogi ka selles kategoorias. Ma ei mäleta kuidas ma sattusin Kadri-Ly blogisse. Äkki marimell postituse kaudu?! Ja ma loen ning elan täiega kaasa talle. Minu hääle saabki just http://kadrily.ee/ . Kadri-Ly, soovin Sulle kogu südamest vaid head.

Pere- ja beebiblogi – arvasin, et see kategooria jääb minu poolt hääletamata aga eksisin. Siin ju Jummel Juurikas. Igatahes https://jummeljuurikas.wordpress.com/ pane samamoodi edasi, hääl sulle.

Meesteblogi – ma ei saa aru, et miks Jesper Parve ei kandideerinud. Ega mul sellepärast hääletamata ei saa jääda. Mul on lemmik veel. Olen käinud Margus Vaher-it kuulamas, kui esines koos Kadri Luigega. Kui huvitav õhtu see oli. Ja kuna Margus oskab kirjutada suhetest jne siis ma ei pea mõtlemagi, et kellele ma selle hääle annan. Minu hääl Sulle Margus https://www.facebook.com/mistegelikultloeb

Hüppan ühest kategooriast üle.

Eluline blogi – hääled lähevad mitmele blogijale, sest ma ei suuda otsustada, et kas hääletada tema, tema või tema poolt. Esimese hääle saab http://www.brenafitness.eu/ , Sille jätka samas vaimus! Teine hääl läheb https://www.facebook.com/maakaspajatab . Kolmas hääl läheb kahtlemata Kai-le http://www.puhtapime.ee/ . Võib-olla hääletan veel 2 poolt (mallukas ja costany).

Taas hüpe.

Ilu- ja moeblogi – kuigi ma pole väga aktiivne Lustikummuti postituste lugeja siis ikkagi läheb hääl kindlalt just talle, http://www.lustikummut.eu/ .

Toidublogi – ikka pean hääletama rohkem kui ühe korra, sest ma ei suuda valida mitme vahel. Minu hääle saavad http://www.taimetoit.ee/ , http://kahvliga.ee/ ja https://retseptisahtel.ee/ .

Tervise- ja trenniblogi – appi, asi läheb raskeks, sest mul on neid lemmikuid ikka väga, väga palju. Aga alustame algusest. Kuidas saan nii hääletada, kui ma ei anna Marisele hääle? Ei saagi ju. Seega hääl läheb http://www.marisjamaailm.ee/ , olgem ausad, omad hoiavad ikka kokku. Midagi peab väga mäda olema, kui ma ei hääletaks just Mariliisi + Ise oled paks poolt. See blogi on kohe kindlalt kõige suuremate lemmikute hulgas. Ja hääle saab kohe kindlalt http://iseoledpaks.blogspot.com.ee/ . Võidan kaotades postitused mulle väga meeldivad, mingi külje alt tunnen ma ennast ära. Helena, kõrget lendu Sulle ning hääle saad ka minult http://v6idan-kaotades.blogspot.com.ee/Merlin, auuu kus Sa küll oled? Miks Sul pole uusi blogipostitusi? Ja tahate teada, et miks läheb minu hääl Merlinile? Rahvas tahab teda, rahvas tahab ta õnnestumisi ja ebaõnnestumisi – need ongi tema müügihitt. Merlin, kirjuta palun postitusi tihedamini, sest mina igatahes tahan seda lugeda. Hääle saad samuti Sina http://merlinsaretok.blogspot.com.ee/ .

Hüppan jälle ühest teemast üle.

Spordiblogi – taas mu lemmik kategooria. Minu jaoks on üllatav see, et nii vähe on seal EBA2017 kategoorias blogijaid. Kuna Kristina sai edasi(ja mina ei saanud) “Eesmärgiks SEB maraton” siis ma jälgin suure põnevusega tema blogi. Hoian Sulle pöialt, et eesmärgid saaksid täidetud. Hääle saad samuti minult http://fitkristina.blogspot.com.ee/ . Järjepidavus on tulemuste alus ja nii ongi. Karmen ja tema 24h jooks on tasemel. Ja hääle saab ka minult http://jooksublogi.blogspot.com.ee/ . Regiinaga sain ma tuttavaks tänu Marisele. Regiina blogi loen ma samuti ja isegi see blogi on pandud mul jälgimiste alla (kui uus postitus ilmub siis saan maili). Hääletan ka https://regiinatrennijutud.wordpress.com/ poolt. Ja viimane hääl läheb https://www.facebook.com/Jooksujutud-516983518348520 , sest seal on nii palju huvitavat lugemist.

Fotoblogi – tänu Malluka postitusele kuulsingi sellisest huvitavast blogist nagu see on Fotoraat. Pilte nad oskavad väga hästi teha. Ja hääl läheb siia https://www.fotoraat.ee/blogi .

Sellega minu selle aastane panus EBA 2017 saab tehtud, tunnustame just oma lemmikuid. Tunnustame neid, keda me ka loeme.

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s