Kui puhkus on läbi.

Seekord sai jooksupuhkus nii kiiresti läbi nagu poleks olnudki. Eelmine aasta tõmbasin puhkuse ajal igasugusele jooksule joone alla või isegi peale – jooksin siis kui ise tahtsin ja nii lausa pea kaks kuud. See aasta sellist puhkust endale lubada ei saa, sest maraton on nelja kuu pärast ja just nüüd on õige aeg hakata jooksuvormi timmima. Muidugi oli mul lausa kolm nädalat sellised jooksutrennid, kus koormus oli korralikult alla tõmmatud – kui puhkus siis puhkus!

Mida ma selle ajaga tegin?

Käisin Viljandi KEHASTUUDIOS. Asub nüüd Uku keskuse II korrusel. Lausa kaks kolmapäeva käisin seal.

Esimesel kolmapäeval proovisin Lipo Laser protseduuri. Pidin mõtlema, mis koht on mu kehal see, mis mind häirib. Ma isegi kaua ei mõelnud. Kõik, kes vaadanud mu Sportfotos pilte siis saavad aru, mis on see koht. Jooksuvõistluse piltidel olen jäänud nii pildile, et kints on ees, kui mina (ok, tegelikult pole asi nii hull). Aga kui valikus oli üks koht siis üks koht ehk kahed kintsud. Läks mõõtmiseks, kintsude mõõtmiseks.

Laser-lipolüüs on kaasaegne mittekirurgiline meetod rasva eemaldamiseks. Võrreldes kirurgilise rasvaimuga on laser-lipolüüs märksa soodsam, kuigi tulemused on sarnased. Tulemused on nähtavad otsekohe pärast hooldust. Tavaliselt saavutatakse iga hooldusseansiga vööümbermõõdu vähenemine 2–4 cm. Sõltumatud kliinilised uuringud on näidanud, et laser-lipolüüsi kasutamine on võrreldav päris rasvaimuga.

Viljandi Kehastuudio

Ja ühelt kintsult kadunud 2,5cm, mis teeb lausa väga hea tulemuse selle lühikese ajaga.

Peale Lipo Laserit tuli otsa EMS treening. Ma olen varem paar korda selle EMS-i läbi teinud ja teadsin, mis mind ees ootab.

44279834_882107905512437_8502684745153380352_n

Treeningu ajal liigutavad elektriimpulsid lihaseid ja toimub lihaste kokkutõmme. Tavaharjutustega luuakse vastupanu ja saavutatakse kogu keha tasakaalustatud treening.
Sellist tulemust ei saavuta ühegi muu treeningu ega treeningseadmega.
Vaid 20 minutit nädalas, et saavutada oma eesmärgid!
See on mu lemmik. Sobib kõigile ja eriti neile, kel on koguaeg kiire! Mulle sobib ka eriti aga minu suur aga ongi selles, et mitte mingi hinna eest ma ei saaks jätta vahele 5-6 x nädalas jooksukava järgi jooksmist/treenimist. KINDEL LEMMIK nr.1!
Teisel kolmapäeval alustasin oma lemmiku EMS treeninguga ja lõpetasin päeva LPG massaažiga. LPG massaaž on uus ja huvitav. Esiteks peab panema spetsiaalse kostüümi selga, mis esimese hooga tundub eriti pisikene ja hiljem selga ajades saad aru, et mahud sinna kohe eriti hästi.
PG seadme otsikud ning vaakumi tugevus valitakse vastavalt massaaži eesmärgile. LPG ravihooldused on äärmiselt kehasõbralik ja leebe viis erinevate vaevuste leevendamiseks.
LPG ravimassaaž on salenejale lõõgastav kogu keha üldmassaaž.

Ma mitu korda protseduuri ajal kordasin, et mul oleks vaja seda masinat ja tegijat koju.

Teate, mis minu jaoks oli üllatav? Lähedki Viljandi Kehastuudiosse nii, et sul pole vaja ei treeninguks riideid kaasa võtta ega ka saunalina ja pesemisvahendeid, sest seal on kõik olemas. 

Need kaks kolmapäeva on mu täiesti maha müünud, ses suhtes, et ma lähen kindlalt sinna veel ja veel ja veel, sest mulle meeldivad sealsed naised, sealne õhkkond ja nii kodune tunne. Mulle meeldib seal kõik, absoluutselt kõik.

Teisipäevased trennid Tallinnas Hiiul on läinud üle talveajale ehk nüüd teeme trenni Nõmmel Liivamäel laupäeva hommikuti kell 10. Laupäevane trenn oli nagu esimene kord Liivamäel. Jah, selles suhtes esimene kord, et pole päris pool aastat seal treeninud. Jõudu eriti polnud ja nõrgaks olen jäänud. Kuid tean, et sealsed trennid teevad mu uuesti tugevaks ja tuleb mulle märtsis igati kasulikuks. Kujutage ette pehmes liivas jooksmist või pehmes liivas tehtavaid jooksuharjutusi ja päris tosin seeriaid.

0 jooksuvõistlust ja üks suur otsus.

Nimelt otsustasin ma minna tagasi kooli. Viimati lõpetasin kooli 2007 aastal ja paberid on ikka veel koolis. Ma olen mõelnud ja mõelnud juba paar tugevat aastat, et kes minust saab (hea küsimus eks?) või kelleks ma saada sooviksin. Muidugi ega ükski õppimine/amet mööda külge maha ei jookse. Minu kaua tehtud kaunikene on välja mõeldud ja hetkese seisuga saab minust juba 2.märtsil koolilaps. Kui kõik dokumendid sees siis annan suurelt teada, mida ma otsustasin õppima minna.

Märts tundub üleüldse kiire kuu tulevad. Alustame sellega, et ma lähen kooli. Sõidame naistega Barcelonasse ja võtan seal vastu oma sünnipäeva. Peale sünnipäeva, järgmine päev, jooksen Barcelonas neljanda maratoni.

 

Igatahes hakkavad tagasi tulema “Treenin maratoniks… nädal” blogipostitused, sest maraton oleks nagu juba homme!

 

Kõikmis sa teedteed kõik endale!

Jooksmisteni

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s