Treenin Barcelona maratoniks. 6 nädal.

Kui tänane oleks su elu viimane päev, kuidas sa seda siis veedaksid? Kas sa teeksid seda, mida sa iga päev teed? Usud sa sellesse, mida teed? Valdavalt teevad inimesed mitte seda, millesse nad usuvad, vaid seda, mis on neile tuttav ja mugav.

Kuues nädal saab purki ja see tähtis päev tuleb iga päevaga järjest lähemale. Ma ei teagi, mida ma tegelikult rohkem ootan – maratoni või seda puhkust, mis peale maratoni saan lubada. Või äkki mõlemat? Või hoopis rohkelt sefiiri? Mul sõbranna Tiia tõi mu Tartu Maratoniks sefiiri välismaalt, need sulasid suus. Tundub, et ma ikkagi hoolin sefiirist ja siis hoolin sellest maratonist või igast maratonist, eelmise päeva sefiiripeost eriti.

 

Esmaspäev puhkepäev.

Teisipäev jooks 40 minutit, kiirendused 5 x 50 meetrit, kergelt jõuharjutusi. Jõuharjutused jäid tegemata ja vastus on aus – ma alles nüüd panin tähele, et jõuharjutused olid ka nimekirjas.

Kolmapäev puhkepäev.

Neljapäev soojendus, 5 x 200 meetrit kiired jooksud üle 200m sörgile, 8 x 50 meetrit kiirendused, lõdvestusjooks, venitused.

Reede kerge soojendus, 8 x 80 meetrit kiirendused, lõdvestusjooks, venitused.

Laupäev Vana-aasta teatemaraton. Sellest tuleb eraldi postitus. Võistkonnas 5 liiget. Meie panime Taltsi Totsidega võistkonna kokku ja iga liige pidi jooksma 8,44 kilomeetrit. Ma üllatasin ennast, sest jooksin ajaga 45min 40sek, mis teeb kilomeetri ajaks 05:25.

48909491_1922492767788341_3050382187045060608_n

Hea võistkonna saladus on suurepärane treener.

Pühapäev puhkepäev.

 

Eelviimane võistlus aastal 2018, viimane Rakvere Ööjooks talve eri.

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s