Aasta uus, kõik on uus?

Kui paljud teist andsid uusaasta lubadused, et uuest aastast hakkan ma ….? Või soovisite üldse lubaduste asemel midagi muuta? Või võtta midagi ägedat plaani?

Mina lubasin, et ei maiusta nii palju, kui enne. Peale Tartu Maratoni hakkasin meeletult magusat sööma ja oleks võinudki oma toidukorrad ära pidada kommipakkide või shokolaadide näol. Olin stressis ja väsinud ja jõuetu.

Mis on muutunud nüüdseks selle 23 päevaga? Ma ei ihka mingit kommi ja ei siruta isegi käe selle järgi. Energiat on rohkem. Pea olematu magusaisu. Muidugi olen ma ka inimene ning nende päevade jooksul pole ma nii puhas midagi olnud aga algus on tehtud ja algus on hea.

Need, kes mind teavad, teavad ka seda, et mu hing kuulub spordile/trennile. Aasta lõpu poole käisin Viljandi Kehastuudios proovimas nende teenuseid (EMS, lipo ja lpg) ja kiitsin taevani seda võimalust, et ka viljandimaalased saavad neid teenuseid proovida ja ei pea sõitma selleks suuremadesse linnadesse. Ma olin üldse sellest Kehastuudiost nii vaimustuses ja suureks boonuseks oli väga positiivne vastuvõtt. Küll ma uurisin, et kuidas üks või teine töötaja sinna tööle sai ja kas meeldib. Uurisin ilma igasuguse tagamõtteta. See Viljandi Kehastuudio läks nii minu huvidega kokku. Ja nüüd nii juhuslikult töötan Viljandi Kehastuudios. Pean tänama head tuttavat, kes oma reisi ajal saatis mulle lingi ja lausus “Viigi nüüd on Sinu võimalus!”

Kõik, kel tekkis küsimus, et kas mul vana töö ka alles? Jaa, olen ka poes.

Ma ei ole küll horoskoobi usku aga horoskoop lubas uuest aastast tööelus muudatusi – on ju suurepärane muutus!?

Alates märtsist saab minust ka õpilane. Olen vähemalt kolm aastat võtnud hoogu, et minna kooli ja õppida just seda, mis mind huvitab. Käisin eelmine aasta ühe klassi tüdrukutele tundi andmas – rääkimas anoreksiast, selle tagajärgedest, selle haigusega elamisest ja sellest, kuidas ära tunda, et teine inimene näljutab. Selline keeruline teema aga seda on vaja just koolides rääkida, sest näljutama hakatakse end just teismeeas (tean oma kogemustest). Saatsin kooli astumiseks ära CV ja motivatisoonikirja. Rõõm oli suur, kui paar päeva möödudes tuli mail, et olen kooli vastu võetud. Tegemist on siis Anneli Sootsi Tervisekool ja tundub, et minust saab toitumisnõustaja.

Me lähme Barcelonasse. See ei tule uudisena, sest olen seda juba sellest ajast peale pasundanud, kui ostsin piletid ära. Plaanis on tähistada naistepäeva, järgmine päev tähistada sünnipäeva ja ülejärgmine päev joosta Barcelonas maratoni. Ja puhata, palju puhata, tutvuda vaatamisväärtustega ja loodan saada ka natukene päikest. Mis mulle selle reisi juures eriti meeldib, et sinna reisile lähen ma eriti lemmikute naistega. Sellest tuleb kindlalt üks äge reis ja üldse ma ei imesta, kui paneme juba uue reisi lukku.

Jooksmise teema on hetkel natukene hell teema. See on jäänud tahaplaanile. Aga ikkagi ma jooksen nii palju, kui jõuan. 3-4 korda nädalas ikka peaksin käima jooksmas. Ja ikka on mul lemmiku treeneri Evelin Taltsi jooksukava. Soovitan teda absoluutselt kõigile!

Minul tuleb hea aasta, tulgu Sinul ka!

36730905_1692632867441000_3604409324434096128_n

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s