Viigi, kus oled?

Tervitused.

Pean mainima, et aeg on läinud nii kiirelt. Viimasest postitusest on möödas tosin aega ja Barcelona maraton on nüüdseks minevik. Oli kuidas oli aga alates 25 kilomeetrist jooksust oli saanud piin.

Sellest on nüüdseks üle kuu möödas. Mingid plaanid on peas aga veel ei tea, kas neid tasub välja öelda. Kindel on see, et pean hakkama jooksmist taas igatsema. Muidugi võin ma tiksuda jooksurajal madala pulsiga aga sellest vaid ei piisa. Pean võtma end kätte ja tagasi suunduma Taltsi Totside trenni Nõmmel, sest tunnen, et see on nii hädavajalik mulle. Üksi ÜKE-t teha pole meeldiv, suure hädaga saab tehtud aga kui võimalus siis ma viilin ( ikka on vaja, et keegi utsitaks takka). Ja ma ei saa salata, et tunnen oma Totside kambast nii suurt puudust, sest see kamp on nagu üks suur pere.

Ega see kirjutamine midagi muuda, vaja on tegutseda. Võtsin aprilli jooksukava vabalt. Loe uuesti: jooksukava vabalt. Ja eelmine pühapäev kirjutasin treeneriga, et ma tahan kava. Rapla Selveri Suurjooks on 26.mail ja hetkel on selline tunne, et seda poolmaratoni ma kindlalt alla 2h enam ei jookse.

Minu praegune kava ei sisalda vaid jooksmist. Sõidan rattaga, rulluisutan ja teen kepikõndi. Kõik, mis mulle sobib.

Mu eesmärgid polegi, et saaks iga võistlus ona isikliku rekordi purustada. Tahan pigem joosta ja lõpetades mõelda, et küll see oli ikka hea jooks.

Ma ei ole reganud end Tallinna Maratonile, järgmine kuu panen selle sügisese plaani paika ja peaks sinna mahtuma maraton. Ütlen kohe ära, et ausalt on minu jaoks raske maratoniks treenimine ja vaid jooksjad saavad aru, kui suurt pingutust ja tahtejõudu see kõik vajab. Tegelikult on plaan joosta ära see maraton aga kui vaadata tagasi mu eelmise aasta katkestamisele siis… ei teagi kohe! Aga kaua sa oled vanas kaotuses kinni? Mine edasi!

Paljud teavad, et alustasin eelmisest kuust õpinguid. Minust peaks saama toitumisnõustaja. Kui kaua ma hoogi võtsin, et kooli minna, kui kaua mul see kõik plaanis oli ja kui kaua ma seda koguaeg edasi lükkasin. Iga inimene on oma õnne sepp. Sammuke unistusele lähemale on tehtud!

Kolmandat aastat osalen ka Eesti Blogiauhindade üritusel.

Ning lõpetuseks lisan, et hakkan varsti blogipostitusi tegema toitumise alal-retseptid ja kõik muu põnev, sest toitumine on üks sigaraskelt huvitav teema.

Sport massidesse!

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s