Kui maratonini on 47 päeva!

Eelmine aasta Barcelona maraton oli nii raske, et lubasin ei iial enam! Mitte kunagi enam ja ise läheb 47 päeva pärast Barcelona maratonile.

 

53414963_2030804243623859_8628976179728089088_n

Minu käest uuritakse, kui valmis Viigi on. Mida lähemale see päev jõuab seda rohkem ma omas mullis olen. Iga kuu või kaks  enne maratoni loobun üleliigsest koormusest, ajan näpuga jooksukavast järge (nagu nüüd need kaks kuud päästaks midagi). Eelmine aasta sügisel jooksin vormitu olekuga Tallinna maratoni ja nüüd tuleb vormitu olekuga joosta ka Barcelona maraton ära (vormitu olek-mitte vormis olev inimene, kes jookseb mitte väga hästi/hästi maratoni aga sellegi poolest jookseb selle ära). Jooksin täna madala pulsiga 2h 10min ja tuli natukene üle 15 kilomeetri kokku. Madala pulsiga ma maratoni ära ei jookse, sest juba stardis olles on mul pulss kõrgem ja natukenegi tempokama jooksuga on mul pulss juba 165+. Tegelikult tulin ma siia lisama seda, et ma/me teen/teeme selle ära!

Barcelonas ma natukene feilin ka ja esimest korda elus lähen maratonile telefoniga. Kavatsen teha palju pilte, äkki mõne video, sest te peaksite nägema, kuidas algab Barcelona maratoni start (see on nii ilus).

Ja Barcelona on ise ka nii ilus, et sinna tasub alati tagasi minna.

Ja kirjutan seda siia ka (nagu kirjutasin oma facebook Viigi 9 kuud lehele), et see on mu viimane maraton treeneriga/jooksukavaga. Küsite miks? Tahan rohkem vabadust ega sõltuda millestki ja sellest, et ma pean! Edasiselt enam ei pea. Olen 2017 aasta algusest alates pidanud kavast kinni, eelmine aasta viilisin täna (tööde pärast) aga ikka igal vabal hetkel olin jooksukavas kinni ja jooksin. Nüüd tunnen, et ma enam ei taha. Tahan hakata käima rattaga tööl, tahan vahel rulluisutada ja joosta nii palju, kui süda lustib. Samuti tahan tunda rõõmu igast jooksuvõistlusest, mille olen 2020 aastal välja valinud. Ja Tallinna maraton? Muidugi, ka Tallinna maraton. Elu on seiklus ja tunneme rõõmu väikestest asjadest!

Peale maratoni suhtleme edasi ja ikka positiivsetes nootides!

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s